Yoga Class

יוגה נשית להריון ולאחר לידה

סדנת יוגה לאחר לידה

סדנת יוגה נשית לאחר הלידה באווירה אינטימית וביתית. שישה מפגשים עם תינוקך, בהם תתרגלי את גופך נפשך ותודעתך. התרגול הוא עבורך, התינוק שלך יהיה לידך. אחרי הפסקה קלה לארוחת בוקר, נשב למעגל שיח  אימהות ונשוחח על השינויים המשמעותיים שמתרחשים לאחר הלידה

יוגה נשית להריון

שיעור יוגה פרטי על בסיס שבועי במהלכו נתרגל יוגה נשית להיריון, נשימות, דמיון מודרך ועוד כלים משמעותיים שייטיבו עימך במהלך ההיריון ויכינו אותך ללידה נעימה ומודעת יותר.

באמצע ההריון הצטרפתי לשיעורי היוגה אצל לילך והצטערתי שלא התחלתי מוקדם יותר....לאחר הלידה ספרתי בקוצר רוח את ששת השבועות וחזרתי להתאמן בשיעורי היוגה לאחר לידה...(להמשך...)

להרשמה ולפרטים נוספים
yoga_with_babies1
pregnant yoga2
yoga_with_babies3
yoga_with_babies2
yoga_with_babies4
yoga with babies 5
preganant  yoga1
mom-yoga-class
feminine yoga 1
feminine yoga 3
feminine yoga 2

אפשרי לעצמך לנשום

תקופת ההיריון והתקופה שלאחר הלידה מאופיינות בשינויים רבים ומשמעותיים .

תרגול היוגה בתקופת ההיריון ולאחר הלידה ייטיב עם גופך ונפשך. מתוך ההקשבה לקול הפנימי ,האינטואיטיבי, זה שיודע מה הכי טוב בשבילך ומאפשר לך לדייק ולבחור את מה שיהיה נכון לך באותו הרגע, לפי כוחותיך, לפי  מה שמתאים לך .

feminine yoga let yourself breath.png

היוגה הנשית מלמדת אותנו  הנשים , האימהות , להיות עם מה שקורה עכשיו, לנשום ולדעת שהכול בשינוי, לזהות את הרגשות ,הפחדים, המתח ולדעת עמוק פנימה שגם אם התקופה מאתגרת אנחנו יכולות  לנשום נשימות מלאות ,למצוא חוזקות בתוכנו ולברר מהו העוגן הפנימי של הרגע הזה והכי חשוב לדעת שזה עובר ...יודעות כי הקבוע ביותר בחיינו כנשים הוא השינוי בגלל ההיבט ההורמונאלי המשפיע על הפיזי ,התודעתי, הרגשי והמנטלי .  

 

יוגה נשית היא שיטת תרגול המשלבת בין תנוחות היוגה הקלאסיות לבין הבנת הגוף והמחזוריות הנשית . היוגה מפנה את תשומת הלב לנשימה , ביוגה הנשית מתווספת תשומת לב להפניית הקשב פנימה ,לנשימה ותשומת לב נוספת לאיסוף רצפת האגן , תשומות הלב הללו יחד ,מגייסות את מרכז התמיכה שלנו באגן ובונות מקום תומך , יציב ויודע במרכז הגוף שלנו . תרגול היוגה הנשית מתייחס לשינויים הקבועים המלווים את האישה.

בתרגול היוגה הנשית אנחנו לומדות להקשיב לשינוי, להתאים את התרגול אל השינוי ולהתאים את השינויים אל חיינו. ההקשבה המתפתחת בעזרת תרגול היוגה, מלמדת אותנו להקשיב גם אל שינויי חיינו כנשים. כך אנו לומדות בהדרגה לייצב אותם ולהפחית מתחים, אי נוחות וכאב. אנחנו עורכות היכרות - היכרות מעמיקה עם ההורמונים המנהלים את חיינו הנשיים ועם כל מה שלא סיפרו לנו על המחזוריות הקבועה בחיינו.

שיפור היכולת הפיזית, חיזוק הגוף והשרירים המייצבים מתוך עבודת מולה בנדהה (איסוף רצפת האגן)  מדויקת עוזרת להתחבר לעוצמה הרגשית ומאפשרת תחושה של ייצוב פנימי ביום יום.

שרירי ריצפת האגן הם עוגן יציב ותומך.  בימים פחות טובים, ימים של פיזור וחוסר מיקוד, ימים של כאב, הם קיימים כעוגן המפחית מתח וסטרס מהגוף ומאפשר להרפות. 

Practicing Yoga with Babies

היוגה הנשית יכולה ללוות אותך לאורך כל הדרך, בהיריון ,בלידה ולאחר הלידה. בין אם ההיריון קל יחסית או מאתגר, בין אם תלדי ללא משככי כאבים, בעזרתם או בניתוח קיסרי, וכמובן לאחר הלידה תמיד יוכלו הכלים והידע של היוגה הנשית להיות שם בשבילך.  תנוחות ותנועות המשחררות את האגן, נשימות מרגיעות ומלאות המשפרות את כמות החמצן הזורמת אל התינוק שלך ואל הרחם. הצירים יהיו יעילים יותר,  הלידה יכולה לעבור בתודעה ,נוכחות רוגע ושמחה.

אזור רצפת האגן אצל נשים אוגר מידע משמעותי על חייהן, בגוף ובנפש. יוגה נשית מאפשרת עבודת-עומק על אזור רצפת האגן, מרחב האמור להעניק תמיכה וייצוב לכל עשייה יומיומית. בעזרת חיזוק והפעלה נכונה של אזור זה לאורך שנות התרגול, מצליחות נשים להפחית ואף להעלים נזקים כמו דליפות שתן, צניחות אברים, אי שליטה בסוגרים, כאבים באזור האגן ועוד.

מוזמנת באהבה 🤍

 להרשמה ולפרטים נוספים צרי קשר בצ'אט שבאתר, באמצעות הטופס , בוואצאפ או פשוט התקשרי אליי: 054-2276905 . מחכה לך 🤍.

Mother Doing Yoga with Baby