pregnancy_heart_1800_100kb.jpg

ליווי הריון והכנה ללידה

דולה-ליווי היריון ולידה
    קורס הכנה ללידה - פשוט ללדת /היפנוברת'ינג
ליווי היריון שבועי בדרך היוגה הנשימה והמיינדפולנס

ליווי דולה ללידה

לידה מתרחשת בהרפיה, נשימה מאפשרת הרפיה, נשימה מאפשרת חיבור של אישה לעצמה וחיבור שלה לתינוק/ת שלה .כדולה אני מבקשת לאפשר לה מרחב אישי בו היא תוכל להיות מחוברת ובשליטה על הבחירות שלה , על מה שמתאים לה ,בכל רגע נתון ,כדי שתוכל להיות בהקשבה לעצמה ולחוות חווית לידה טובה בזמן ובקצב המתאימים לה

 מבקשת לי להיות לה ההקשבה, החיבוק, המגע, התנועה, הנשימה, העוגן שנותן שקט בתוך אי שקט ההרפיה והשחרור ללידה  שלה ,להיות זו שרואה אותה לאורך כל הדרך . 

קורס הכנה ללידה

להיוולד בעדינות ורוגע – התחלה נפלאה לחיים

"חלומי הוא שכל אישה ,בכל מקום ,תחווה את האושר שבלידה בטוחה ,נוחה ומספקת באמת לה ולתינוקה"

- מארי פ. מונגן ,מפתחת שיטת ההיפנוברת'ינג

קורס ההכנה ללידה בשיטת "פשוט ללדת" (היפנוברת'ינג) ,מלמד טכניקות מרגיעות, נטולות מתח ,ללידה מתגמלת . טכניקות נשימה , דמיון מודרך , תנועה ועיסוי ,חיזוקים והעצמה ללידה ,תנועות ותנוחות לצירים וללידה ,הכל כדי לשחרר פחד ,מתח וסטרס למהלך היריון וללידה קלה יותר .

השיטה משלבת גישה פילוסופית המבוססת על האמונה שכל התינוקות צריכים להיוולד לתוך אווירה של עדינות , רוגע ושמחה . לעוד מידע על שיטת היפנובירת'ינג לחצו כאן.

הקורס כולל חמישה מפגשים , לך ולמלווה שלך, בקבוצה קטנה ואינטימית או באופן פרטי.

לידה יכולה להיות חוויה נהדרת , מוזמנת באהבה לחגיגת הלידה שלך

לילך היקרה מאד מאד,
אני חייבת לך תודה גדולה על הכל!!! הכרתי אותך לפני מס' שנים ומאז זכיתי שתלווי אותי בשלוש לידות מופלאות..... נכס יקר מפז! הרגשתי שאני צועדת איתך יד ביד את המסע המופלא הזה של ההריון. שאני לא לבד! (
להמשך...)

להרשמה ולפרטים נוספים

לידה בשיטת היפנוברת'ינג

 

מרגע היוודע ההיריון ,מקבלת האם מהגוף שלה הזמנה להקשבה .

תזונה , פעילות ,מנוחה , מתח וסטרס , מחשבות ,אמונות והרגלים ,לכל אלו יש השפעה על האם ועל התינוק המתפתח ברחמה .

היריון הוא ההכנה ללידה , התינוק גדל ברחם ,החושים מתפתחים , מערכות הגוף השונות נבנות ומתחזקות , האם משתנה והחיים בתוכה מתעצמים מיום ליום .

כאשר האם רגועה ונינוחה ,התחושה תעבור לתינוקה וכך גם להפך .התינוק מרגיש וחש ,שומע ,רואה וטועם מה שעוברת האם ומה שמתרחש סביבה .

preganant_woman_in_bed.jpg

 

אני מאמינה שההיריון מזמין אותך להתבונן ,לבחור ולקבל החלטות על מה שמתאים ומה כבר לא ....ניתנת לך הזמנה והזדמנות לשינוי . אם תאפשרי לתקופת ההיריון להיות הכנה ללידה ולהורות , תוכלי ללמוד המון על עצמך , להסתגל ,להתפתח ולעלות שלב בהתפתחות האישית וההורית שלך .

לי זה קרה בשלושת ההיריונות שלי.

הרגשתי שאני מתבוננת ולומדת יותר על עצמי ,מסתגלת לשינויים המתרחשים בתוכי בהיבטים הפיזיים ,הרגשיים והתודעתיים ,מאפשרת לעצמי לשחרר "עניינים" שכבר לא מקדמים אותי , שקלתי מה כדאי ,מה מתאים ומה לא ...ובעיקר שכללתי את יכולת ההקשבה לקול הפנימי שלי, האינטואיטיבי , הקול הזה היודע מה הכי טוב עבורי ומדייק לי את אפשרות הבחירה בכל רגע נתון. לקחתי אחריות מלאה על חיי ואחריות הורית על העתיד להגיע .

 
התקופות הללו של היריון ולידה הן הזדמנות מצוינת להחליט החלטות , לבחור ולדייק את עצמנו , כדי להיות הכי נאמנות לקול הפנימי שלנו כנשים וכאימהות , לדעת שאנו עושות את המיטב ביכולתנו בכל רגע נתון .

השיטה מאפשרת לגוף ולמוח לעבוד יחד ביעילות ובנוחות הכל כדי להגיע ללידה רגועה ועם בטחון . כשהאם מוכנה כראוי ללידה – פיזית, נפשית , מנטלית , תודעתית ורוחנית , היא יכולה לחוות תחושת שמחה והתעלות , כשהיא יולדת בצורה קלה יותר ונוחה יותר ולעיתים קרובות רמת הכאב יורדת בצורה משמעותית.

Pregnant Woman in Nature

קורס ההכנה ללידה נותן כלים ללידה אנושית ,טבעית ובריאה . בקורס נלמד להפנות את תשומת הלב וההתבוננות פנימה אל המקום שבו אישה יודעת כבר ללדת והתינוק יודע להיוולד , מקום טבעי כמו כל פעולה אחרת שהגוף מבצע .

גישת פשוט ללדת מבוססת על האמונה שחוסר נוחות קיצוני אינו חלק טבעי מהלידה וכאשר האישה מכינה את עצמה כראוי ובוטחת בגוף היולד שלה היא תלד אחרת , מחוברת , שלווה וחיובית .

לידה היא חוויה אנושית טבעית ובריאה . אני מאמינה שהגוף שלך יודע ללדת והתינוק שלך יודע להיוולד .

בתור מדריכת הכנה ללידה בשיטת "פשוט ללדת" (היפנוברת'ינג) אני מאפשרת לך ללמוד טכניקות הרפייה ונשימות מרפות כדי להגיע ,לזהות ולדעת את המקום היודע הזה ולהיות במקום נוח ובטוח יותר בתוכך , נינוחה ורגועה עם עצמך ועם הלידה .

ליווי היריון אישי שבועי בדרך היוגה הנשית

הקשבה פנימה -  תנועה ונשימה

 

 

היריון ולידה תהליך מופלא המתרחש כ -נס הבריאה בגוף האישה,

תהליך טבעי והרמוני זה דורש מגוף האישה המון והוא יכול לעיתים ליצור אי נוחות וחוסר איזון היכולים להתבטא במערכות השונות בגוף האישה,  הנשימה,  זרימת הדם והורידים המוליכים,  העיכול,  העצמות,  שרקמת החיבור ביניהם מתרככת מהורמון הרלקסין,  מערכת העצבים, החושים.....בעצם הכל,   הכל משתנה בגוף, המכין עצמו להכיל, להוביל, להאכיל, לשאת ולתמוך.

וגם .....ללדת בהרפייה, להתחבר לנשימה, תנועה עם חיבור לנשימה , התכנסות פנימה , להרפות, לשחרר.....

מה זה אומר? איך בכלל עושים את זה? קל לומר אבל קשה ליישם ?

תנועה, נשימה,  מודעות,  הקשבה ותשומת לב יסייעו לתקופה המשמעותית הזו לעבור בצורה אחרת 

העניקי לעצמך זמן איכות ובואי להתנסות בליווי היריון אישי שבועי בדרך היוגה שכל כולו תרגול של תנועה ונשימה, תרגול המחזק את הגוף והנפש בהיריון ולקראת הלידה , ליווי אישי אחת על אחת שכל כולו הקשבה,  שלי אליך,  שלך אל עצמך, לגופך,  נפשך ותינוקך ובואי להתקרב אליך.

באמצעות הכלים של יוגה נשית להיריון, חיבור לנשימה , מיינדפולנס, דמיון מודרך והקשבה, תניעי, תנשמי, תגעי ותגיעי אליך בתקופה הכל כך משמעותית בחייך

מזמינה באהבה

רוצה לצאת לדרך הזו יחד? יש לך שאלות או חששות? מוזמנת ליצור איתי קשר בצ'אט שבאתר, באמצעות הטופס , בוואצאפ או פשוט להתקשר אליי: 054-2276905 . אני ממתינה לך 🤍.